Przewozy paczek z UK do Polski...

Regularne paczki Lublin-Anglia mogą uszczuplić Twój portfel i to znacząco, zwłaszcza jeśli korzystasz z usług tradycyjnej poczty lub firmy kurierskiej. Plus te wszystkie obostrzenia..., ograniczenia w zakresie gabarytu..., dopłaty za wagę... No i ile to trwa... Z Globtrotter przewozy paczek z UK do Polski są szybkie, tanie i w 100% bezpieczne.

Naszym Klientom oferujemy odbiór oraz dostawę paczek w systemie od drzwi do drzwi. Oznacza to, że paczka odbierana jest w Londynie i dostarczana bezpośrednio pod wskazany adres w Lublinie. A co może się znaleźć w paczce?

Wszystko, co zapakujesz! Jesteśmy bardzo elastyczni. Umożliwiamy przewóz z UK do Polski zarówno standardowych przesyłek, jak i paczek wielkogabarytowych. Po wcześniejszym uprzedzeniu możemy przewieźć nie tylko paczkę z ubraniami czy książkami, ale również:

  • motocykl,
  • quad,
  • elementy wyposażenia domu – meble i sprzęty RTV i AGD,
  • zwierzaki domowe.

...i paczki z Polski do Anglii

Bigos dla syna? Prezent dla wnuczki? A może ciepłe ubrania dla dziecka na wymianie studenckiej? Paczki Lublin-Londyn to nasza specjalność. Podobnie jak przewozy paczek z UK do Polski, paczki z Polski do Anglii obsługujemy w systemie od drzwi do drzwi. Wystarczy, że zamówisz przewóz paczki, a nasz kierowca zgłosi się po nią pod wskazanym adresem i dostarczy w nienaruszonym stanie pod adres docelowy w Londynie. Paczki wyruszają w drogę w każdy piątek i meldują się w UK tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dostarczamy paczki wszelkich gabarytów, niezależnie od wagi. Zawsze oferując tak samo przystępne ceny i doskonałe warunki transportu. Jesteśmy szybsi od autokarów i większości tradycyjnych firm kurierskich, dzięki temu obsługiwane przez nas paczki Lublin-Londyn trafiają do swoich adresatów terminowo i bezproblemowo.

Paczki Lublin-Londyn i Londyn-Lublin

Jesteśmy rzetelną firmą transportową o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Działamy w oparciu o transparentne zasady współpracy i zapewniając Naszym Klientom konkurencyjne warunki cenowe oraz szybkie terminy dostawy przesyłanych paczek. Klientów zainteresowanych zleceniem przewozu paczki zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  • Tel. kontaktowe
  • +48 880320880
  • +44 7845702814
  • Wyjazd z Polski - Piątek
  • Wyjazd z UK - Niedziela