Transport mebli z Anglii do Polski

Przeprowadzka do Polski po wielu latach pobytu za granicą? Z pewnością uzbierało Ci się sporo rzeczy, których szkoda porzucić. Z drugiej strony, transport ich wydaje się być kosztownym rozwiązaniem. Nic bardziej mylnego! Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe na transport gabarytowy. Z nami przeprowadzisz się bez problemu z całym swoim dobytkiem. Nie musisz urządzać garażowej wyprzedaży czy rozdawać rzeczy przyjaciołom. Zabierz ważne dla Ciebie rzeczy ze sobą.

Jesteśmy firmą, która działa na lokalnym rynku od wielu lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję, a naszym najważniejszym jak dotąd osiągnięciem jest zadowolenie naszych klientów z dotychczasowej współpracy. Oferujemy przewóz osób i drobnych paczek z Anglii i do Polski, ale także przesyłek gabarytowych takich jak meble, sprzęt RTV czy AGD. Zabierzemy praktycznie wszystko, niezależnie od gabarytu. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się zawsze dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. 

 

transport mebli z polski do anglii
transport mebli z anglii do polski

Transport mebli z Polski do Anglii

Nowy start za granicą? Nie musisz zaczynać od pustego, nie urządzonego mieszkania. Zabierając ze sobą meble nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zdecydowanie szybciej zaaklimatyzujesz się w nowym miejscu. Oferujemy transport mebli z Polski do UK w przystępnych cenach, które ustalamy indywidualnie z klientem.

To, co nas wyróżnia to personalne podejście i dbałość o każdą przesyłkę. Realizujemy transport każdej paczki, niezależnie od jej gabarytów. Twoja paczka może wyjechać w każdy piątek z Polski, a nasz kierowca zadba o to, aby jak najszybciej pojawiła się w nienaruszonym stanie we wskazanym przez Ciebie miejscu na terenie Anglii. Działamy w systemie od drzwi do drzwi, co oznacza, że paczka odbierana jest z miejsca, które wskażesz i trafia dokładnie tam, gdzie sobie życzysz.