Ceny busów z Anglii do Polski

USŁUGA
CENA
PRZEWÓZ OSÓB
od 120 £
PACZKA DO 20kg
30 £
PACZKA DO 30kg
35 £
PACZKA POWYŻEJ 40kg
50 £ plus powyżej tej wagi 1£ za kilogram
MAŁE PACZKI KOPERTOWE
do 10 kg do 20 £
PRZEWÓZ MOTOCYKLI
od 120 £
PRZEWÓZ ZWIERZĄT DOMOWYCH (Z WŁAŚCICIELEM)
od 80 £
PRZEWÓZ ZWIERZĄT DOMOWYCH (BEZ WŁAŚCICIELA)
do 120 £
PRZEPROWADZKI
od 250 £
TRANSPORT PRZESYŁEK GABARYTOWCH MEBLI I PRZESYŁEK NIESTANDARDOWYCH
ustalany indywidualnie

Busy z Anglii do Polski – cena

Zastanawiasz się, ile zapłacisz za usługi firmy transportowej w uk? Ceny busów do Anglii mogą Cię jednak pozytywnie zaskoczyć! Gdy zdecydujesz się skorzystać z przewozu w firmie Globtrotter, to zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu.

Obsługujemy połączenia międzynarodowe, które powstały po to, aby ułatwić ludziom dojazd do pracy i załatwianie innych obowiązków służbowych. Nasza oferta jest atrakcyjna też dla podróżujących w cenach turystycznych i wreszcie dla tych, którzy chcą szybko i bezpiecznie przekazywać paczki na odległość.

Cennik usług przewozowych

W udostępnionym na naszej stronie cenniku usług przewozowych, poznasz koszt przewozu paczek oraz przewozu osób. Świadczymy też przewozy niestandardowe – transport motocykli z Anglii, a nawet zwierząt domowych (samych lub z właścicielem). Zatrudnij nas także do przeprowadzki, aby wszystkie swoje rzeczy osobiste czy przetransportować meble do Anglii szybko i bezpiecznie.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami z naszej oferty, a jeśli masz dodatkowe pytania, to skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy i przedstawimy Ci kompleksowe międzynarodowe usługi przewozowe.