Paczki z Polski do Anglii

Regularne paczki Lublin-Anglia mogą uszczuplić Twój portfel i to znacząco, zwłaszcza jeśli korzystasz z usług tradycyjnej poczty lub firmy kurierskiej. Plus te wszystkie obostrzenia…, ograniczenia w zakresie gabarytu…, dopłaty za wagę… No i ile to trwa… Z Globtrotter przewozy paczek z UK do Polski są szybkie, tanie i w 100% bezpieczne.

Naszym Klientom oferujemy odbiór oraz dostawę paczek w systemie od drzwi do drzwi. Oznacza to, że paczka odbierana jest w Londynie i dostarczana bezpośrednio pod wskazany adres w Lublinie. A co może się znaleźć w paczce?

Wszystko, co zapakujesz! Jesteśmy bardzo elastyczni. Umożliwiamy przewóz z UK do Polski zarówno standardowych przesyłek, jak i paczek wielkogabarytowych. Po wcześniejszym uprzedzeniu możemy przewieźć nie tylko paczkę z ubraniami czy książkami, ale również:

Paczki z Polski do Anglii
img
przewóz paczek z polski do anglii
Przewozy paczek z Polski do Anglii
Przewóz paczek do Anglii
Tani przewóz paczek z Polski do Anglii

Przewóz paczek do Anglii

Bigos dla syna? Prezent dla wnuczki? A może ciepłe ubrania dla dziecka na wymianie studenckiej? Przewóz paczek do Anglii to nasza specjalność. Podobnie jak przewozy paczek z UK do Polski, paczki z Polski do Anglii obsługujemy w systemie od drzwi do drzwi. Wystarczy, że zamówisz przewóz paczki, a nasz kierowca zgłosi się po nią pod wskazanym adresem i dostarczy w nienaruszonym stanie pod adres docelowy w Londynie. Paczki wyruszają w drogę w każdy piątek i meldują się w UK tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dostarczamy paczki wszelkich gabarytów, niezależnie od wagi. Zawsze oferując tak samo przystępne ceny i doskonałe warunki transportu. Jesteśmy szybsi od autokarów i większości tradycyjnych firm kurierskich, dzięki temu obsługiwane przez nas paczki Lublin-Londyn trafiają do swoich adresatów terminowo i bezproblemowo.

Przewozy paczek z Polski do Anglii

Jesteśmy rzetelną firmą transportową o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Działamy w oparciu o transparentne zasady współpracy i zapewniając Naszym Klientom konkurencyjne warunki cenowe oraz szybkie terminy dostawy przesyłanych paczek. Klientów zainteresowanych zleceniem przewozu paczki zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tani przewóz paczek z Polski do Anglii

Przewozy paczek Polska-Anglia to nie tylko Lublin i Londyn, to także okoliczne miejscowości i podmiejskie adresy, pod które docieramy obsługując przewóz paczek do Anglii. Dlatego jeśli odbiorca paczki nie mieszka lub nie pracuje w ścisłym centrum Londynu, to żaden problem. Twoja paczka i tak do niego trafi, jak najszybciej to możliwe i w nienaruszonym stanie.

Nie mieszkasz w Lublinie ale w miejscowości pod miastem? Chcesz zamówić przewóz paczek do Anglii? A może masz tylko jedną paczkę do przewiezienia? Nie ma problemu! Odbierzemy ją od Ciebie w systemie od drzwi i dostarczymy do drzwi pod wskazanym adresem w Anglii. Przewozy paczek Polska-Anglia to profesjonalna usługa, którą świadczymy rzetelnie i z zachowaniem dobrych praktyk tego biznesu!