Transport mebli do Anglii

Przeprowadzka do Anglii po wielu latach pobytu w Polsce? Z pewnością uzbierało Ci się sporo rzeczy, których szkoda porzucić. To samo dotyczy osób, które postanowiły przenieść się na stałe do Anglii i szukają możliwości wysyłki swoich rzeczy osobistych.

Wiele osób obawia się, że transport mebli do Anglii lub do Polski jest kosztownym rozwiązaniem. Nic bardziej mylnego! Nasza firma oferuje najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne warunki cenowe za transport gabarytowy. Niezależnie ile rzeczy pragniesz przewieźć, jak duże są ich rozmiary oraz jaki jest ich ostateczny ciężar – chętnie podejmiemy się pomocy z ich bezpiecznym przewiezieniem. 

Z nami przeprowadzisz się bez problemu z całym swoim dobytkiem. Nie musisz urządzać garażowej wyprzedaży czy rozdawać rzeczy swoim przyjaciołom lub obcym. Zabierz ważne dla siebie rzeczy ze sobą w nowe miejsce, do którego planujesz się przeprowadzić, by poczuć się w nim zupełnie jak w Domu. 

Transport mebli do Anglii
transport mebli z anglii do polski

Wysyłka mebli do Anglii - Bezpieczna i sprawna

Jesteśmy firmą transportowa w uk, która działa na krajowym rynku od wielu lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję, a naszym najważniejszym jak dotąd osiągnięciem jest zadowolenie setek klientów z dotychczasowej współpracy. Oferujemy przewóz paczek z Anglii do Polski oraz przewóz osób do Anglii. wiele lat doświadczenia uczyniło nas także specjalistami w transporcie sprzętów wielkogabarytowych, wymagających najbardziej dokładnego zabezpieczenia. 

Przewozimy meble do Anglii, a także wszelkiego typu sprzęty RTV, AGD. Podejmiemy transportu mebli do Anglii lub do Polski: łóżek, regałów, blatów stołowych, stołów, ław, meblościanek, krzeseł. Realizujemy transport mebli o specjalnych wymaganiach – antyków, mebli orientalnych lub wykonanych z egzotycznych odmian drewna. 

Realizację naszej usługi zawsze dopasowujemy do potrzeb Klientów. Jesteśmy bardzo elastyczni i terminowi, a powierzone nam przesyłki dostarczamy pod wskazany adres.  

Transport mebli do Anglii z Polski i z Polski do Anglii 

Nowy start za granicą? Nie musisz zaczynać od pustego, nie urządzonego mieszkania. Zabierając ze sobą meble nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zdecydowanie szybciej zaaklimatyzujesz się w nowym miejscu. Oferujemy transport mebli do UK w przystępnych cenach, które ustalamy indywidualnie z klientem.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego transportu. Szczegółowo ustalamy, jakie formy zabezpieczenia przesyłki należy zastosować, by dotarła w sposób nienaruszony do celu. Realizujemy transport każdej przesyłki, niezależnie od jej ostatecznych gabarytów i wagi. Twoja paczka może wyjechać z Polski w każdy piątek, by już na początku tygodnia zjawić się w miejscu docelowym. Docieramy do wszystkich lokalizacji na terenie Anglii. Działamy w systemie od drzwi do drzwi, co oznacza, że paczka odbierana jest z miejsca, które wskażesz i trafia dokładnie tam, gdzie sobie życzysz.