Rozwój transportu międzynarodowego sprawił, że coraz więcej osób prywatnych oraz przedsiębiorstw poszukuje rzetelnej firmy, która zajmie się transportem ich produktów z Polski do UK. Firma przewozowa z Anglii do Polski – Globtrotter to przewoźnik, któremu można zaufać. U nas możesz skorzystać nie tylko z oferty transportu paczek, ale też przewozu osób. Mamy do dyspozycji aż 7 pojazdów transportowych, które spełniają wszelkie niezbędne wymogi i przystosowane są do jazdy poza granice kraju.

Przewóz osób do Anglii

Jedną z głównych usług, jakie oferujemy, jest przewóz osób z Polski do Anglii. Nasze busy ruszają z Lublina w każdy piątek i staramy się, aby podróż zakończyła się bezpiecznie i w najkrótszym możliwym czasie. Nasze busy są odpowiednio wyposażone i zawsze przed wyjazdem dokładnie sprawdzane pod względem sprawności technicznej. Wybierając nasze usługi przewozowe, możesz liczyć na:

  • nowoczesne, komfortowe busy, odpowiednio wyposażone i przeznaczone do przewozu osób;
  • doświadczonych kierowców, zapewniających sprawną, ale bezpieczną jazdę;
  • pojazdy wyposażone w pasy bezpieczeństwa, komfortowe fotele, klimatyzację i odtwarzacz DVD.

Autobusy z Polski do Anglii – nie tylko przewóz osób

Nasz oferta obejmuje nie tylko przewóz osób. Jeżeli planujesz przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, również możesz skorzystać z naszych usług. Chętnie przetransportujemy dla Ciebie na wyspy między innymi:

Nasze busy jeżdżą z Polski do Anglii i z Anglii do Polski, dlatego nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób przebywających w kraju, ale także dla tych, którzy chcą wrócić z Wysp do ojczyzny na stałe lub w odwiedziny do rodziny.

busy do anglii
przewozy do anglii

Prywatne przewozy do Wielkiej Brytanii dla turystów

Firma Globtrotter działa na rynku już od dłuższego czasu. Z naszych busów możesz skorzystać także w celach turystycznych, gdy po prostu chcesz odwiedzić Wielką Brytanię. Nasze busy to idealna propozycja dla poszukujących najwyższych standardów transportu.

Autobusy z Polski do Anglii – postaw na profesjonalizm

Naszą markę wyróżnia nie tylko dostęp do nowoczesnych i sprawnych busów, ale także precyzja w zakresie transportu towarów. Oferujemy zabezpieczenie przesyłek na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, czy przedmiotem transportu są meble, maszyny czy inne produkty. Zazwyczaj pokonujemy trasę Lublin – Londyn, jednak na specjalne życzenie możemy odebrać paczkę z dowolnego miejsca i dowieziemy ją pod wskazany w zamówieniu adres.