Poszukujesz rzetelnego przewoźnika, który zapewni Ci bezpieczny transport z Wielkiej Brytanii do Polski? Marka Globtrotter działa na rynku już od dłuższego czasu. Jesteśmy polską firmą, zapewniającą bezpieczne przejazdy z Polski i Anglii oraz z Anglii do Polski. Mamy do dyspozycji 7 pojazdów transportowych wyposażonych w wygodne fotele i spełniających wszelkie standardy bezpieczeństwa i komfortu oraz wszelkie normy, wymagane w przewozie osób i towarów na terenie UE i poza UE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług bezpiecznego, sprawnego przewoźnika.

Przewozy ludzi z Anglii do Polski

Specjalizujemy się przede wszystkim w przewozie osób na trasie Londyn – Lublin, jednak na specjalnie zamówienie możemy odebrać daną osobę także z innego miejsca w Wielkiej Brytanii. Naszą markę wyróżnia przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo klientów, dlatego korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że bus przed podróżą zostanie sprawdzony pod względem technicznym. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, staramy się dostosowywać do wymagań i oczekiwań pasażerów, szczególnie podczas ustalania terminu wyjazdu. Wszystkie nasze busy z Anglii do Polski wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, dzięki czemu nasi kierowcy mogą sprawnie poruszać się po drodze, bez ryzyka zagubienia na trasie. Nasz personel składa się z doświadczonych kierowców posiadających uprawnienia do przewozu osób i towarów na trasy zagraniczne.

Oferujemy przewóz osób z Anglii do Polski jak i przewóz osób do Anglii.

busy z anglii do polski
przewozy ludzi z anglii do polski

Prywatne busy z Anglii do Polski

Nasze busy przystosowane są nie tylko do przewozu osób. Chętnie przetransportujemy :

Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie każdego pakunku, dbając o to, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Stosujemy specjalne najazdy stabilizujące oraz solidne, elastyczne pasy, a w razie potrzeby również taśmy i łańcuchy, które zabezpieczają towar przed uszkodzeniem. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie oraz produkty, które przewozimy, bezpiecznie dotarły pod wskazany adres.

Zapraszamy do skorzystania z usługi przewozu z Anglii do Polski wszystkie osoby, które poszukują bezpiecznych, rzetelnych i szybkich usług transportowych.