Jesteśmy polską firmą transportową w uk oferującą przewozy na trasie Anglia-Lublin. W ramach naszych usług możesz skorzystać nie tylko z transportu osób, ale również towarów i zwierząt domowych, np. jeżeli myślisz o przeprowadzce z Polski do Anglii lub powrocie do kraju.

Firma Globtrotter to doświadczony przewoźnik, który ma do dyspozycji 7 nowoczesnych pojazdów transportowych wyposażonych w  system nawigacji satelitarnej GPS, komfortowe fotele, odtwarzacz DVD oraz klimatyzację. Każdy pojazd spełnia wszelkie wymagane standardy bezpieczeństwa i jest dostosowany do jazdy po trasach na terenie UE i poza Unią. Nasi kierowcy wyróżniają się doświadczeniem, dzięki czemu możesz liczyć na to, że będą jechać sprawnie i bezpiecznie. Najwyższym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały transport przebiegał zgodnie z ustaleniami.

Przewozy osób Anglia Lublin

Specjalizujemy się przede wszystkim w przewozie osób na trasie Lublin-Londyn i Londyn-Lublin. Możesz skorzystać z naszych usług, jeżeli planujesz dłuższy wyjazd do Anglii lub chcesz przyjechać z Wysp do Polski i poszukujesz przewoźnika, który zapewni komfortowe i bezpieczne warunki jazdy.

Nasza firma też oferuje prywatne przewozy do Anglii i busy z Anglii do Polski. Nie tylko przewieziemy Cię bezpiecznie z miejsca na miejsce, ale też dokładnie zabezpieczymy pakunki, które chcesz ze sobą zabrać i dostarczymy je pod wskazany adres. Jesteśmy przewoźnikiem, z którego usług korzystają również turyści. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz szybkie, sprawne przejazdy pomiędzy Polską a Anglią, co przykuwa uwagę osób, które chcą zwiedzić Wyspy Brytyjskie. Zapraszamy do kontaktu jeżeli myślisz o przeprowadzce lub chcesz zorganizować wycieczkę Anglia-Lublin.

busy anglia lublin
busy z anglii do lublina

Busy Anglia Lublin – przeprowadzki i przewóz towarów

Nasze busy dostosowane są także do przewozu paczek. Służymy pomocą jeśli poszukujesz szybkiego kuriera z Anglii do Polski lub w drugą stronę. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie paczek, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Do zabezpieczania wykorzystujemy specjalne najazdy stabilizujące, pasy i taśmy zabezpieczające, a jeżeli trzeba, także łańcuchy. Jesteśmy dobrze przygotowani do przewozu dużego i delikatnego sprzętu, dlatego służymy pomoc także w przypadku przeprowadzki z terenu UK do Polski i z Polski do wielkiej Brytanii.

Nasze busy Anglia Lublin to świetna alternatywa dla publicznych przewoźników. Nasza firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i pełen komfort jazdy.