Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi transportowe na trasie Lublin-Londyn. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców oraz nowoczesnym busom, które mamy do dyspozycji, możemy zaoferować Ci usługę transportu osób i różnorodnych towarów z Polski do Anglii. Obsługujemy zarówno przewozy turystyczne, jak i przesyłki kurierskie czy pomoc w przeprowadzce dla osób, które wybierają się lub chcą coś wysłać do Wielkiej Brytanii.

Transport Lublin Londyn – przewóz osób

Naszą specjalnością jest przewóz osób z Anglii do Polski i z Polski do Anglii. Nasze busy startują z Lublina w każdy piątek, a kierowcy starają się, aby pasażerowie dotarli na miejsce w najszybszym możliwym czasie, zachowując zasady bezpieczeństwa. Nasze busy Lublin Londyn charakteryzują się:

  • nowoczesnym wyposażeniem, przystosowanym do przewozu osób, zwierząt domowych i ładunków innego rodzaju;
  • doskonałym stanem technicznym, który spełnia wymogi obowiązujące na terenie Polski, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii;
  • ergonomicznymi, wygodnymi fotelami wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa;
  • nowoczesnym systemem nawigacji satelitarnej GPS;
  • innymi udogodnieniami, takimi jak klimatyzacja, odtwarzacz DVD.
busy lublin londyn
transport lublin londyn

Przewozy paczek Lublin - Londyn

Oferujemy nie tylko transport osób na trasie z Polski do Wielkiej Brytanii, ale też przewóz paczek. Atrakcyjne warunki współpracy i atrakcyjne ceny sprawiają, że jesteśmy dobrą alternatywą dla popularnych, często bardzo drogich firm kurierskich. Dysponujemy profesjonalnym systemem zabezpieczeń, dzięki czemu możemy zaoferować Ci przewóz także ciężkich ładunków i delikatnych paczek.

W ramach naszych usług możesz skorzystać z przewozu między innymi:

Busy Lublin Londyn to dobra oferta zarówno dla turystów, którzy chcą zwiedzić Wielką Brytanię, jak i osób, które wybierają się tam w celach zarobkowych lub myślą o przeprowadzce. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na bezpieczne przejazdy wraz z całym wyposażeniem.

Busy Lublin Londyn – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma Globtrotter to specjalista w zakresie przewozu osób i towarów na trasie Polska-UK. Głównie kursujemy na trasie Lublin-Londyn, choć na indywidualne życzenie możemy też odebrać paczkę lub daną osobę z innego miejsca. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, staramy się dostosowywać trasy oraz terminy wyjazdu z uwzględnieniem oczekiwań pasażerów. Mamy do dyspozycji nowoczesne i systematycznie aktualizowane systemy nawigacji satelitarnej, które umożliwiają naszym kierowcom znalezienie najkrótszej drogi do celu z uwzględnieniem aktualnie panujących na trasie warunków.