Transport motocykla z Anglii

Zadanie takie jak transport motocykla z Anglii warto powierzać wyspecjalizowanym firmom, które posiadają doświadczenie i dostęp do odpowiedniej floty. Motocykl wymaga specjalnej uwagi i troski, gdyż mogą mu zagrażać nawet najmniej spodziewane oddziaływania mechaniczne. Nasza firma globetrotter obchodzi się z motocyklami szczególnie ostrożnie – stawiamy na dokładne zabezpieczenie sprzętu podczas transportu, które gwarantuje zachowanie motocykla w stanie nienaruszonym. 

Mamy na uwadze wymogi stawiane przez naszych Klientów, dlatego z całą odpowiedzialnością podejmujemy się zabezpieczenia i transportu motocykli z Anglii, niezależnie od ich stanu technicznego, marki, rozmiaru oraz innych indywidualnych kwestii. Transportowane przez nas motocykle dotrą do wskazanego miejsca bez choćby jednej ryski. Przewozimy zarówno nowe jak i używane maszyny, o różnym sposobie zasilania, w tym także motocykle zasilane energią elektryczną. 

Transport motocykla z Anglii
transport motocykli z anglii do polski

Transport motocykli z Anglii do Polski – Bezpieczny i szybki

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów oraz dobro ich motocykla. Dlatego oferujemy możliwość transportu w dowolnie wybrane miejsce – pod Twój dom, do warsztatu, do miejsca pracy, lub do innego miejsca wskazanego przez klienta. Zapewniamy również transport motocykla z bocznym wózkiem oraz maszyn wyposażonych w inne dodatkowe komponenty.

Oprócz transportu motocykli z Anglii oferujemy także możliwość przewozu paczek do Anglii, zawierających dodatkowe oprzyrządowanie, komponenty i osprzęt dedykowany do jazdy. Niezależnie od tego, czy powierzasz nam niewielką maszynę o pojemności 125cc czy sprzęt o większych gabarytach, gwarantujemy, że dotrze na miejsce bez najmniejszego uszczerbku.

W trakcie realizowania usługi korzystamy ze specjalnych rozwiązań i systemów zabezpieczających. Stosujemy pasy stabilizujące i specjalne najazdy, które umożliwiają bezpieczne wsadzenie motoru czy quada do przestrzeni bagażowej i jego całkowite unieruchomienie przez cały okres podróży.

Transport motocykla i quada z Anglii

Jeśli posiadasz motor lub quad, który chcesz przewieźć z Anglii do Polski, to wybór naszej firmy jest właściwym wyborem. Specjalizujemy się w transporcie maszyn i przesyłek wielkich gabarytów. Ponieważ podzielamy pasję naszych Klientów i ich hobby związane z motoryzacją, każdy transportowany motocykl lub quad zabezpieczamy starannie i dokładnie. Przed rozpoczęciem transportu, przeprowadzamy testy systemów mocujących, by mieć pewność, że przesyłka w stanie nienaruszonym dotrze na miejsce.

Tradycyjne firmy kurierskie nie zabierają tego typu ładunków, a jeśli są skłonne to robić, często nie dysponują odpowiednimi sposobami na ich zabezpieczenie. Tymczasem to właśnie od poprawnego mocowania zależy w jakim stanie dotrze Twój ukochany quad lub motor na miejsce. Każdą paczkę odbieramy osobiście spod wskazanego adresu i zawozimy prosto do punktu docelowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając oczekiwania stawiane przez naszych Klientów. Posiadamy ubezpieczenie dedykowane dla transportu maszyn szczególnie wymagających, więc nie musisz martwić się o powierzoną nam rzecz.

Firma globetrotter zajmuje się również przewozem osób do Anglii, ceny busów z Anglii do Polski mogą Państwo pozytywnie zaskoczyć. Jeśli Państwo ma dodatkowe pytania, prosimy skontaktować się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy Państwu kompleksowe międzynarodowe usługi przewozowe.