Transport motocykla z Anglii

Transport motocykla to zadanie dla wyspecjalizowanego przewoźnika, który posiada doświadczenie w obchodzeniu się z tego rodzaju przesyłkami. Tutaj istotne jest dokładne zabezpieczenie sprzętu podczas transportu. Mamy to na uwadze, dlatego z całą odpowiedzialnością zapraszamy do kontaktu. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu tak, aby dotarł bez choćby jednej ryski. Przewozimy zarówno nowe jak i używane maszyny. Coraz częściej w naszej firmie transportowej goszczą także te zasilane energią elektryczną. Dla nas, najważniejsze jest to, aby powierzona nam rzecz dotarła we wskazany przez Ciebie adres w nienaruszonym stanie. Zapewniamy również przewóz paczek, staramy się aby każda docierała w miarę możliwości szybko i bezproblemowo.

Niezależnie od tego, czy powierzasz nam niewielką maszynę o pojemności 125cc czy sprzęt o większych gabarytach, zawsze wyznaczymy odpowiednią ilość miejsca tak, aby transport odbył się bez najmniejszego uszczerbku. W naszym wyposażeniu posiadamy pasy zabezpieczające i specjalne najazdy, które umożliwiają bezpieczne wsadzenie motoru czy quada do przestrzeni bagażowej i zabezpieczenie go.

transport motocykla z polski do uk
transport motocykla z anglii

Transport quada z Anglii

Posiadasz motor lub quad, który chcesz przewieźć z Anglii do Polski? Tradycyjne firmy kurierskie nie zabierają tego typu ładunków. Postaw na doświadczonego przewoźnika, który posiada fachową wiedzę na temat zabezpieczenia tego typu przesyłek. To właśnie od poprawnego mocowania zależy to, w jakim stanie dotrze Twój ukochany quad czy motor na miejsce. Każdą paczkę odbieramy osobiście spod wskazanego adresu i zawozimy prosto do punktu docelowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy ubezpieczenie, więc nie musisz martwić się o powierzoną nam rzecz. Choć zawsze staramy się bezpiecznie dostarczyć transport na miejsce, to na drodze czasami zdarzają się sytuacje niezależne od nas. Przezorny zawsze ubezpieczony.